خوشبو کننده اتومبیل عطرینه 50 سی سی ارکیده

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:6

250,000ریال

  • خوشبو کننده اتومبیل عطرینه 50 سی سی ارکیده برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید خوشبو کننده اتومبیل عطرینه 50 سی سی ارکیده
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
20
قيمت مصرف کننده:
250,000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
5
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

رانندگی بدون خستگی با عطرینه

خوشبوکننده

خنثی کننده بوهای نامطبوع(مانند بوی شیر)

ضدعفونی کننده

حتما برای شما هم پیش آمده است که در ماشین فردی ناشناس نشسته وبوی سیگار و یا بوی رطوبت و یا بوی کپک(حاصل از ریختن شیر در ماشین) و یا هر گونه بوی نامطبوعی دیگر را احساس کنید.این بوها ماندگاری زیادی در فضای کوچک ماشین دارند و از طرف دیگر قرار گیری ماشین زیر آفتاب کمک چندانی به رفع این مشکل نمی کند و ممکن است بدلیل استفاده زیاد از خودرو خود فرد متوجه این موضوع نباشد.

خوشبوکننده خورو نانو با از بین بردن تمامی بوهای نامطبوع و جایگزینی رایحه ای خوش در ماشین حسی از آرامش و تمیزی را برای سرنشین ها حتی در ترافیک سنگین هم به همراه می آورد.

رتبه بندی ماندگاری رایحه ها این رتبه بندی بر اساس نظرات مشتریان می باشد:

1)هندوانه(بین 7 تا 10 روز و بیشتر)

2)ارکیده

هندوانه: آرامش بخش،ایجاد تازگی و شادابی

عطر گل ارکیده: در میان روایح موجود، مورد استقبال اکثر افراد قرار می گیرد. ارکیده: آرامش بخش،ایجاد تازگی و فضای مفرح

 

حس بویایی قدرت چشمگیری برای بازیابی عواطف و احساسات، تغییر حالات روانی و حتی افزایش تمرکز دارد. فکر کردن در مورد یک بوی خوب مثل بوی نان تازه پخته شده یا یک گل رز این فرصت را ایجاد می کند که حالات روحی و روانی فرد بهبود پیدا کند و فکر کردن در مورد یک بوی بد مثل زباله حس بدی در افراد ایجاد می کند.

موسسه بریتانیایی RAC تحقیقاتی را در مورد رابطه بین حس بویایی و رانندگی به سرپرستی برایان رادنبوش (Brayan Raudenbush) از دانشگاه ویرجینیای غربی انجام داده است. مطابق این پژوهش آن متوجه شدند وجود بو در خودرو می تواند نوع رانندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهد. بوی خوب می تواند در مواردی مانند تشخیص زود هنگامترِ خطر، افزایش تمرکز حین رانندگی و کاهش خستگی، به راننده کمک شایانی نماید.

اسپری خودرو عطرینه مانند سایر محصولات این شرکت از خاصیت معطرسازی و از بین برندگی بوی نامطبوع برخودار است. این محلول سالم علاوه بر خنثی کردن بوهایی نظیر سیگار، کهنگی، باقیمانده مواد غذایی و … در خودرو، فضای داخل خودرو را با ماندگاری بالا و قابل توجهی معطر می کند.