خوشبو کننده بدن عطرینه 50 سی سی

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:9

250,000ریال

  • خوشبو کننده بدن عطرینه 50 سی سی برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید خوشبو کننده بدن عطرینه 50 سی سی
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
20
قيمت مصرف کننده:
250,000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
10
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

خوشبوکننده

خنثی کننده و از بین برنده بوی عرق بدن

ضدعفونی کننده

ماندگاری بالا

بدن انسان بنا به شرایط مختلف بو می‌گیرد و البته ممکن است این بو بسیار بد یا غیر قابل تحمل باشد که در این صورت باید خیلی سریع آن را رفع کرد و به دنبال راهی برای پیشگیری از آن بود.

عرق بدن به تنهایی بدون بو است، اما باکتری‌ها و قارچ‌های روی بدن از آن به‌عنوان محیط رشد استفاده کرده و سریعا شروع به تکثیر می‌کنند و عرق را به ترکیبات بدبویی تجزیه می‌کنند. استحمام روزانه، تغذیه، تعویض روزانه لباس‌ها و نیز جنس لباس‌هایی که به تن می‌کنیم در پیشگیری از این موضوع بسیار موثر است.

با تمام این تفاسیر نوع زندگی امروزه ایجاب می نماید که با دقت و ظرافت بیشتری به این مورد توجه شود. همانگونه که بوی بد می تواند موجب رنجش خاطر و آسیب زدن به ارتباطات شود، داشتن یک بوی خوب فوق العاده می تواند بر کیفیت زندگی و ارتباطات تاثیرگذار باشد. در میان حواس پنجگانه، حس بویایی بیشترین تاثیر را بر واکنش های احساسی انسان دارد به گونه ای که قادر است احساساتی نظیر غم، شادی، آرامش، احساس عشق و حتی گرسنگی برای افراد ایجاد نماید.

به منظور رفع این مشکلات استفاده از اسپری و دئودورانت مرسوم ترین راهیست که مورد استفاده همه اقشار جامعه قرار می گیرد. اما چه دئودورانتی مناسب تر است؟ اغلب این محصولات صرفا پوشاننده بوی بد هستند و بعضا با مخلوط کردن بوی بدن و عطر بوی بدتری حاصل می کنند. برخی از انواع اسپری ها نیز به علت گازی بودن حاوی گازهایی مانند پروپان و بوتان هستند که برای افراد ایجاد سردرد و حساسیت می کنند. همچنین برخی اسپری ها حاوی موادی هستند که منافذ تعریق را مسدود می کنند که این روش روشی بسیار نامناسب برای جلوگیری از تعریق است.

اسپری بدن عطرینه علاوه بر سازگاری کامل با پوست بدن و محیط زیست دارای ویژگی منحصر به فرد از بین بردن بوی عرق است. اسپری های معمول صرفا پوشانندگی بوی بدن را مد نظر قرار می دهند به نحویکه حتی بوی ادکلن فرد نیز تحت الشعاع قرار گرفته و با بوی دئودورانت مخلوط می شود که اغلب مورد تمایل افراد نیست. اسپری عطرینه در درجه اول خنثی کننده بو بوده و در کنار آن رایحه ای لطیف نیز دارد که با بوی ادکلن شخصی شما تداخلی ایجاد نمی کند.