لکه بر همه کاره نانو تجهیز گاما

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:5

350,000ریال

  • لکه بر همه کاره نانو تجهیز گاما برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید لکه بر همه کاره نانو تجهیز گاما
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
قيمت مصرف کننده:
280000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
6
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

محلول لکه بر خودکار گاما ،تولید شده با فناوری نانو ،با توانایی پاک کردن جوهر های پایه حلال نظیر خودکار ،استامپ ،خودنویس های با جوهر پایه حلال و تاثیر گذاری بر روی لکه های روغنی ،بدون آسیب رسانی به الیاف لباس و سطوح مختلف ،با توان و تخصص نیروهای بومی ،تولید و روانه بازار شد .

 

این محلول به صورت کاملا بی بو ،شفاف ،سازگار با پوست دست ،با غلظت زیاد و سرعت تبخیر بالا تولید شده است .همانند محصولات قبلی گاما ،این محصول نیز با مواد اولیه درجه یک تولید شده است و توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی در کلاس خود را دارد .

 

 اطلاعات تکمیلی: :
 

جوهرها انواع مختلفی دارند و دارای فرمولهای مختلفی میباشند لذا پاک کردن تمام جوهر ها که دارای فرمولهای مختلفی هستند از پیچیدگی های زیادی برخوردار است از بنابراین تولید محصولی که بخش اعظم جوهر مرکب٬ روان نویس٬ خودکار٬ خودنویس٬ استامپ و انواع رنگها را از روی انواع پارچه های مختلف پارچه های نخی٬ پلی استر٬ پنبه٬ کتان و... پاک نماید بسیار دشوار و کاری فوق العاده پیچیده می باشد از این رو محلول لکه بر خودکار گاما، تولید شده با فناوری نانو، با توانایی پاک کردن جوهر های پایه حلال نظیر خودکار، استامپ، خودنویس های با جوهر پایه حلال و تاثیر گذاری بر روی لکه های روغنی، بدون آسیب رسانی به الیاف لباس و سطوح مختلف، با توان و تخصص نیروهای بومی، تولید و روانه بازار شد.

این محصول بدون استفاده از هرگونه محصول شیمیایی خطرناک به نحوی تولید شده که در مواجهه با پوست به هیچ وجه ضرری برای دست نخواهد داشت. از طرفی دیگر با انحلال انواع جوهر در فرمول خود پس از اتمام، هیچگونه لک و آثار کثیفی روی البسه باقی نخواهد گذاشت.

 

اولین فاکتوری که در رابطه با لکه جوهر می بایست بدانید این است که این نوع لکه انواع مختلف دارند. لکه های جوهر با پایه آبی راحت ترین نوع برای پاک کردن می باشند. از جمله این نوع می توان به جوهر ماژیک های قابل پاک شدن اشاره نمود. لکه های دائمی جوهر مثل انواع ماژیک های های لایت کننده متن می باشد که از بین بردن آن ها در برخی موارد شبیه به یک کابوس می باشد. لکه های جوهر خودکار نوع خاص این لکه ها می باشد که برای از بین بردن آن ها نیز یک روش ساده ولی در عین حال زیرکانه به شما پیشنهاد میشود محلول لکه بر خودکار گاما می باشد.

 

 

  مزایا :

1-سازگار با محیط

2-سازگار با پوست دست

3-کاملا بی بو و شفاف

4-سازگار با اکثر مرکب و جوهرها

5-سازگار با انواع پارچه و الیاف چاپ شده

6-دارای غلظت زیاد و سرعت تبخیر بالا

و توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی در کلاس خود را دارد

 

  موارد کابرد :
 

 

پاک کردن لکه خودکار، خودنویس، استامپ و جوهرهای پایه حلال از روی لباس، مبل، دیوار، پرده و سطوح مختلف.

 لکه بر انواع ماژیکهای وایت برد و غیر وایت برد

 

  روش مصرف :
 

 

- با توجه به سطح مورد نظر، از این محصول میتوان به دو شیوه استفاده کرد.

 

- پنبه ای را به محلول آغشته کنید و با دقت روی سطح مورد نظر بکشید. با این کار بخشی از لکه محو شده و بخش دیگر نیز پس از اندکی همراه با تبخیر محلول، از بین میرود.

 

- قسمت آلوده به لکه (عمدتا در پارچه) را در محلول فرو کنید و اجازه دهید تا محلول تبخیر شود. لکه نیز با تبخیر محلول، از بین خواهد رفت.

 

 

 

با توجه به کیفیت بالاتر و قیمت به صرفه تر محلول لکه بر گاما نسبت به نمونه های مشابه، ترجیح مصرف کنندگان گرامی بر استفاده از این محصول خواهد بود.