کیسه زباله سایز متوسط 30 برگی نانویی پتروکامن

کدکالا :9417

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:8

235,000ریال

  • کیسه زباله سایز متوسط 30 برگی نانویی پتروکامن برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید کیسه زباله سایز متوسط 30 برگی نانویی پتروکامن
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
12
قيمت مصرف کننده:
109,000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
6
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

کیسه زباله آنتی باکتریال پترو کامن تولید شرکت نانوبسپارآیتک از مواد اولیه نو و ترکیبات نانو تولید شده است. نانو مواد موجود در این محصول منجر به خاصیت ضد بو و آنتی باکتریال می شود. به طوریکه باکتریها دیگر امکان رشد و نمو را نداشته و هیچ گونه بوی نامطبوعی دراثر رشد آنها بوجود نمی آید. از دیگر خواص این کیسه زباله می توان به مقاومت کششی بالای آن اشاره نمود که تا 20 کیلو گرم وزن زباله را تحمل می کند. نمونه بیمارستانی کیسه زباله پتروکامن توانایی تحمل اتو کلاو 230 درجه را دارد و جهت استفاده در بیمارستانها، مراکز درمانی و مطب پزشکان کاربرد فراوان دارد.

 

علت بوی خیلی بد زباله های خانگی

شیرآبه زباله ها از جمله مایعاتی است که حتی پس از خشک شدن آن بوی نامطبوعش تا مدت ها در هوای محیط می ماند. برای رهایی از بوی بد زباله ها و پیش گیری از تجمع حشرات و انتقال عوامل بیماری زا بایستی زباله های خانگی در محیطی ایزوله نگهداری شود و روزانه زباله ها تخلیه گردد.

علت بوی بد زباله ها رشد و تکثیر باکتری هایی است که در نتیجه فساد مواد غذایی موجود در زباله ها بوجود آمده اند. انتخاب کیسه زباله مرغوب و مقاوم می تواند تا حدود زیادی مشکل بوی زباله های آشپزخانه را حل نماید.

 

برای اولین بار در ایران یکی از شرکت های دانش بنیان موفق بنام شرکت نانو بسپار آیتک موفق به تولید نانو پلیمرهایی ویژه جهت حذف بوی زباله های خانگی شده است.

این شرکت با تلاش دانشمندان و محققین ارزنده و بنام ایرانی در سال 89 تاسیس شده و تا به امروز به موفقیت های ارزنده ای همچون دریافت لوح زرین و جایزه ویژه هفتمین جشنواره ملی فناوری شیخ بهایی دست یافته است. محصولات خاص و پرکاربرد ساخته شده بر پایه نانو فناوری و دوستدار محیط زیست شرکت نانو بسپار آیتک موجب راه یافتن این شرکت به مجموعه شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردیده است.

شرکت نانو بسپار آیتک محصولات مختلفی در زمینه صنایع نفتی، پلیمر، ساختمان، سموم، خودرو و شوینده های بهداشتی تولید کرده و جزو پیشگامان عرصه نانو فناوری در ایران است.

 

کیسه زباله آنتی باکتریال نانو پتروکامن

 

کیسه زباله آنتی باکتریال پتروکامن تهیه شده از مواد نو با تکنولوژی نانو می باشد. نانو مواد موجود در ساختار این کیسه ها عامل ایجاد خاصیت ضد بو و آنتی باکتریال دراین محصول می باشند. هر بسته محتوی یک رول 30 عددی و در ابعاد 55×75 می باشد.

مکانیسم اثر بدون بو در این محصول  به این صورت است که نانو مواد پلیمری در ساختار این کیسه های زباله محیطی فراهم می کند که امکان تکثیر و نموی باکتری ها را خواهد گرفت و بنابراین هیچ گونه بوی نا مطبوعی بخاطر رشد و نموی آنها ایجاد نمی­شود.

از دیگر ویژگی های کیسه زباله آنتی باکتریال پتروکامن مقاومت کششی بالای آن بوده که قادر است تا وزن 20 کیلو گرم زباله را تحمل نماید.

این کیسه ها برخلاف دیگر کیسه های رایج در بازار طی مدت زمان کوتاهی در طبیعت تجزیه شده و زیست تخریب پذیر محسوب می­ گردند.

 

 

مزایای کیسه زباله نانو پتروکامن :

 

·        آنتی باکتریال

·        ضدبو

·        ساخته شده از مواد جدید و نو

·         خاصیت Eco Friendly (دوستدار محیط زیست)

·        تحمل وزن زباله تا 20 کیلوگرم

·        زیست تخریب پذیر و دوستدار طبیعت

·        رنگهای متنوع (بنفش،سبز،زرد،آبی)

·        دارای گواهینامه نانو مقیاس از ستاد ویژه توسعه و فناوری نانو به شماره 11985_312

 

 

بسته بندی کیسه زباله پتروکامن : رول 30 عددی

سایز: اندازه متوسط  55×75