روغن زیتون ارگانیک فرابکر مالشی مخصوص پوست و مو 100 میل اکسیر

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:1

180,000ریال

  • روغن زیتون ارگانیک فرابکر مالشی مخصوص پوست و مو 100 میل اکسیر برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید روغن زیتون ارگانیک فرابکر مالشی مخصوص پوست و مو 100 میل اکسیر
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
قيمت مصرف کننده:
180000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
6
مشخصه فنی چهار
6
مشخصه فني 5
6
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

‍ ( روغن زیتون ارگانیک فرابکر مالشی مخصوص پوست و مو 100 میل اکسیر


روغن زیتون برای اینکه مالشی بشود باید مدتی بماند این عمل سبب جذب روغن در پوست می شودکه برای این محصول به مدت 4 سال به طول می انجامد
همچنین لرد(ناخالصی موجود در روغن زیتون که در روغن خوراکی تصفیه می شود.) باعث جذب پوستی روغن می شود که مقدار لرد در این محصول نسبت به روغن زیتون مالشی مخصوص پوست و مو با توجه به نیاز جذب عضلانی بیشتر است و می بایست قبل از استعمال محصول تکان داده شود.

آبرسانی پوست های خشک : اگر پوستی خشک دارید روغن زیتون می تواند به صمیمی ترین دوست شما تبدیل شود زیرا سرشار از آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب است که تغذیه پوست و رطوبت آن را بهمراه دارد. علاوه بر این ماساژ منظم پوست با روغن زیتون قابلیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد و در نتیجه روند پیری بدن افت می کند.
درمان آفتاب سوختگی : روغن زیتون یک راه حل شناخته شده برای درمان بیماری های پوستی از قبیل آفتاب سوختگی بشمار می آید. استفاده از مخلوطی مشترک حاوی روغن زیتون و آب سبب تسکین آفتاب سوختگی می شود و پوستی را که بعلت قرار گرفتن در معرض خورشید تحریک شده است صاف و نرم می کند.
آزادسازی استرس : ماساژ بدن یکی از گزینه های پرطرفدار و مناسب برای کاهش استرس و اضطراب بشمار می آید. ماساژ آرام آرام سبب بهبود گردش خون شده که آرامش را به ذهن و اعصاب بازمیگرداند و این امر سبب افزایش انرژی و خلق و خوی شما می شود.
کاهش شوره سر : ماساژ بدن ، بدون ماساژ دادن کف سر ناقص است. ماساژ دادن کف سر با روغن زیتون سبب از بین رفتن و یا کاهش شوره سر ، خارش پوست کف سر و ریزش مو می شود.
حذف علائم کشیدگی : یکی از فواید روغن زیتون که در مراقبت از پوست به آن اشاره می شود رفع علائم کشش پوست است. استعمال روغن زیتون بر روی پوست رطوبت و گرمای آن را بهمراه خواهد داشت و به تدریج سبب از بین رفتن لکه های پوستی می شود.