شیر پاک کن هربکس

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:3

198,000ریال

  • شیر پاک کن هربکس برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید شیر پاک کن هربکس
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
تعداد در کارتن و يا تعداد در کيسه:
24
قيمت مصرف کننده:
198000
حداقل تعداد قابل سفارش همکار:
6
مشخصه فنی چهار
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

شیر پاک کن طبیعی و شیرپاکن هایی که با مواد اولیه طبیعی و گیاهی ساخته می شوند علاوه بر پاکسازی پوست در حفظ سلامت و زیبایی پوست نیز موثر است .
در اینجا باید گفت که « شیر پاک کن هربکس» حاوی عصاره های 100درصد طبیعی و فاقد الکل بوده ،پـاک کننده قوی آرایش صـورت و چشم و مناسب برای انـواع پوست می باشد.
شیر پاک‌کن هربکس، ضد عفونی‌ کننده و التیام دهنده پوست بوده و تمام آلودگی و مواد آرایشی را از روی پوست تمیز می‌کند.
این محصول بدون اینکه باعث خشکی پوست گردد مواد زاید روی پوست را می‌زداید چرا که این محصول حاوی مواد روغنی است، باعث ایجاد یک لایه نازک چربی جهت حفاظت از پوست می‌گردد.
این محصول حـاوی عصاره های گیاهی نظیر هویج، کالاندولا، مریم گلی و بابونه است. عصاره روغنی هویج به کار رفته در محصول به دلیل خواص آنتی اکسیدانی بالا، نقش به سزایی در خنـثی سازی رادیکال های آزاد داشته و همین امر موجب جلوگیری از پیری زودرس سلول های پوست می گردد.
این محصول دارای عصاره گل همیشه بهار است که از گذشته برای ترمیم زخم ها و کاهش التهاب مورد استفاده بوده است. عصاره این گیاه اثر نرم کننده و محافظتی بر پوست های حساس و کم مقاومت را دارد..
شیر پاک کن هربکس بدون ایجاد تحریک و خشکی پوست، چربی اضافی پوست را کنترل و آلودگی های سطحی آن را از بین می برد.
هم چنیـن عسل موجود در این محصول با داشتن خواص ترمیم کنندگی و آنتی باکتریال از ایجاد جوش صورت جلوگیری و با رفع التهابات پوستی، لطافت و نرمی پوست را به ارمغان می آورد.

توصیه :
آرایش چشم مثل سرمه، ریمل و خط چشم نیاز به مواد پاک کننده قوی تری دارند. این مواد پاک کننده باید پایه روغنی داشته باشند تا این مواد آرایشی سمج را از چشمان شما پاک کنند.
برای پاک کردن آرایش یک تکه پنبه یا پد پنبه ای را به مواد پاک کننده آغشته کنید و روی پوست صورت، اطراف چشم و گردن خود بکشید.
پاک کننده هایی را که در آن الکل به کار رفته است، خریداری نکنید. این پاک کننده ها گرچه باعث می شوند در سطح پوست تان احساس تازگی کنید ولی در طولانی مدت موجب خشکی پوست شما می شوند.